Proč se na mě díváte?

Pátek v 21:13 | Barbara |  Vrcholky a pády
Jdete po ulici a cítíte, dokonce vidíte, jak se na vás všichní dívají. Říkáte si, co je na mě dívají? Přemýšlíte, zda nemáte na sobě nějakou skvrnu, přemýšlíte, jestli nevidí ty póry na pleti, které jste vidli ráno v zrcadle. Všichni jsou na těch fotkách tak dokonalí, ale vy tu ošklivou pleť vidíte. Vidíte každý ošklivý detail. Co na vás všichni vidí?

Doknce vás začne napadat, zda neslyšeli vaše myšlenky. Proto se na vás dívají? Ví, co si myslíte. Už se těšíte, až budete sami doma a nebudete muset mezi lidi. Kde budete jen vy a vaše myšlenky.
Neustále se otáčíte, zda za vámi někdo nejd. Nesleduje vás někdo? Slšíte ty kroky. Nebo je to zase v mojí hlavě? Zase si můj mozek dělá ze mě srandu? Dokonce i nějakou postavu zahlédnete, vaše srdce se rozbuší, když se na to místo podíváte podruhé, už tam nikdo není. Teď na chvíli nevíte, jestli tam opravdu někdo byl nebo ne. Pak se uklidníte, protože toto se stává často a vy víte, že jste ve skutečnosti nic neslyšeli, nikoho neviděli. Jsou to jen zvuky ve aší hlavě, které si vytváří váš mozek.
I když to víte, tak i přesto se bojíte a vaše srdce se rozbuší pokaždé.


°Velmi dlouho jsem tu nenapsala článek, tento není moc šťastný
°Na stoprocent jsem rozhodnutá, že k tomu psychologovi musím jít, že to už nezvládám, ale nedokáži tm zavolat, nedokáži o tom s nikým mluvit, nevím, jak to říct. Možná mi pokládají špatné otázky? Asi budu muset to napsat, když neumím mluvit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama