Jaké jsem měla tři týdny?

10. srpna 2018 v 20:02 | Barbara |  My Day
Je to už dva týdny, co jsem napsala poslední článek. Napsala jsem poslední článek poté, co mě odvezla rychlá do nemocnice, kvůli podezření na epilepsii. Popravdě mi ty dva týdny hrozně utekly a zapomněla jsem, že je sobota, že bych mohla napsat článek. Byla jsem za ty dva týdny na kole a to dvakrát, tak mám zásobu fotek z mého nového fotoaparátu, který jsem si koupila. Nikon D3400. Kamarádka ho má taky a je spokojená.

Kamenné jezírko SoseňPůvodně jsem chtěla jet se podívat na Boží Kámen, ale ten jsem neviděla. Kamenů tam okolo bylo plno. Také to byl bývalý kamenný lom. Snad nejmenší jaký kdy existoval. Čekala jsem to větší. Možná jsem byla i trochu zklamaná. Více jsem byla nadšená z fotek, které jsem nafotila novým fotoaparátem, přitom jsem se bála, abych nezakopla nebo mi ten nový Nikon nespadl.

Další týden jsem vyrazila do Bedlna na bývalý kamenný lom. Bylo tam nádherně (bohužel mi už nejdou sem vložit jakékoli fotky, snad přidám někdy jindy najednou). Pokud sledujete můj instagram, tak jste některé fotky mohli vidět. Na svůj profil ještě nějaké fotky přidám.
V obou případech jsem vstávala v sedm hodin. Cesta horkem byla příšerná. Ráno to bylo ještě dobré, ale před obědem to byla hrůza. Jela jsem v kraťasech a sportovní podprsence. Jsem stále opálená podle cyklistických kraťas. Podle tílka a zbytek nějak nejde opálit. I když jsem se snažila opálit zbytek, tak ten tmavý proužek nad kolenem a kolem ramen tam stále je. V pondělí vyrážíme do Karlových Varů, tak doufám, že fotky už půjdou přidávat.
Měla jsem v plánu se vykoupat nebo se nějak ochladit v Bedlně, ale voda byla tak zelená. Kamarádka tam bya dv týdny před tím a ještě se tam koupat dalo. Ty vedra jsou hrozná, prý budou pokračovat až do konce sprna.
Také jsem se dozvěděla, jak jsem na tom zdravotně od té doby, co mě odvezli do nemocnice. Necítila jsem se nějak nemocně. Říkala jsem si, že moje tělo vydrží hodně. Mám epilepsii. Ještě musím na magnetickou rezonanci. Nemohu řídit, zrovna teď, když jsem překonala strach z řízení. Výlety na kole končí. S někým pojedu, ale sama nemohu. Nejraději jsem jezdila sama, vyhrála jsem koloběžku, jela jsem na ní jen jednou. Teď už se také sama neprojedu.
Jsem samotářka. Nevadí mi být mezi lidmi, ale ráda jsem sama a jízda na kole byla na samotu nejlepší, i na vyčištění myšlenek. Asi někteří chápete, jaké to pro mě teď bude. Moje samota už nebude taková.
Sama sobě jsem si říkala, co mi to ten mozek dělá. Když mi to doktor řekl, začala jsem brečet. Zpět jsem jela opatrně, řídila jsem auto úplně sama, do práce jezdím autem, teď mě v pátek, sobotu a neděli odveze mamka. Babička mi řekla: ,,Jsou i hroší věci." Má pravdu. Jsou a svět se nezboří.
(Pravděpodobně přidám fotky na facebookovou stránku)
°Jak zvládáte horka vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 11. srpna 2018 v 21:06 | Reagovat

Tak to je mi moc líto, s tou epilepsií, ale ano, ještě, že to není nic horšího :/.

Já horka úplně nenávidím, vydžím to tak dva týdny a dál nemůžu, mám raději zimu a sníh.

Gratuluji k foťáku, také bych ten svůj už měla spravit

2 Cherry Berry Cherry Berry | Web | 12. srpna 2018 v 22:57 | Reagovat

S tou epilepsií mě to mrzí, ale každý člověk má něco. Když se najde člověk, který je ve všech směrech zdravý, tak je to vzácnost.

3 neverbealone neverbealone | Web | 13. srpna 2018 v 20:24 | Reagovat

Joo holka to jakmile se ti jednou opálí nějaké oblečení, tak už se to špatně dopaluje :D vlastní zkušenost poslední dvě léta po sobě, kdy jsem pracovala u bazénu každý den v tričku a kraťasech a pak jsem celý rok vypadala jako zebra :D :D

4 Adela Adela | Web | 13. srpna 2018 v 23:27 | Reagovat

S tou nemocnicí a epilepsií mě to mrzí, ať je vše ok! :/
Jinak taky jsem vždycky z kola opálená a orámovaná a nejde to pak doopálit! Nejhorší ale je, když jseš takhle blbě opálená a pak třeba jedeš k moři a ty první dny tam jseš jak debil, protože máš opálený tílko a kraťasy a v plavkách to vypadá fakt hrozně, ale nějak si to doopálit musíš žejo :D

5 Denia Denia | Web | 16. srpna 2018 v 15:01 | Reagovat

Focení je záliba na celý život, ale přece jenom začátky s novým foťákem byly pro mě dechberoucí <3. Na fotky se těším :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama