Čarodejnce bez grilování

2. května 2018 v 21:22 | Barbara |  My Day
Jak jste strávili čarodejnice? Můj byl spíše plno alkoholu.
Ráno jsem šla na jednu hodinu do práce, poté jela domů. Za chvíli přišel k nám bratránek, jelikož jsme řešili Máje, které se blíží. Tak moc se na ně těším. Určitě o nich napíši a přidám fotky. Abych se vrátila k mému pondělku. Odpoledne jsem s hlkami jela do města, jakmile jsme se dostali do města, tak volali, že na koupališti prohlédavjí tašky, kcůli alkoholu. My si nesli Jager Maistera. Vymlaskli jsme ho ještě před tím než jsme tam došli a následně přišli na to, že tašky neprohlédávají.
Sedli jsme si na lávku, já ihned vylila kamarádce pivo, pak sestře kolu. DO TVARU JABLKA! Kdo sleduje můj instagram, tak jste na insta stories mohli vidět apple jeans. (Foto přidám pd článek)
Když se začínalo stmívat, tak jsem měla v sobě už několik kelímků cocacoly s rumema jager maistera. Také jsem tak vypadala. Křičela jsem, motala se. Potkala jsem nějaké postaršího muže, který mi říkal, abych odešla o Prahy, aby ze mě nebyla "vesnická buchta". Nic mě tu podle něj nečeká. Peníze jsou pro mě důleité, ale nemohla bych odejít bez kamarádů a rodiny. Je pracovat a pracovat, bez toho abych se bavila. K čemu mi ty peníze potom budou? Budu jich mít sice hodně, ale budu sama. Mám na to jiný názor než on. Byl o více než deset let starší, podle sestry mu bylo něco pře čtyřicet. Měl peníze, ale byl sám. S kamarádem jsem ho neviděla. Dřel a dřel kvůli penězům, ale asi z toho nic nemá. Manželku nemá, na jeho věk trochu zvláštní.
V půlnoci pro mě a sestru přijela mamka. Ani nevíte, jak mi byo špatně. Večer mi hučelo v hlavě. Než jsem jela domů, tak jsem si dala pikantní Hamburger, který mě za pár hodin poslal na záchod.
Žádný super zážitek to nebyl, ale poznala jsem é lidi. To nejdůležitější, až tam s tím mužem jsem si uvědomila, že nikam nechci odejít, že raději budu ta "vesnická buchta". Tolikrát jsem chtěla do města, jedna kamarádka mě přemlouvá. Uvědomila jsem si, že tam jsou sice kluby (moc mě to tam nebaví), ale nejsou tam takové zábavy jako na vesnici nebo v našem malém městě. Chybělo by mi to a být v bytě zavřená bych nechtěla. Moc velký hluk na mě.

(Odpoledně bylo krásně, až do setmění jsme byli u vody)


(Po této lávce se holky prošli po nějaké té sklence. Do vody nespadly)

(Fotila jsem je, jak se válely na zemi, až jsem se na ně svalila. Foto, jak jsem na ně spadla, nemám, ale má ji sestra. Viděla jsem ji.)


°Jinak, s podnikáním ve službách končím.Nevydělávám, prodělávám, tak od léta mám novou práci! Stálou a bez živnostenského listu.
°Budu mít na léto peníze, to určitě něam na víkend pojedu. Budu si užívat a na hory chci konečně jet po vou letech.
°Jak jste si vy užili čry?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 3. května 2018 v 20:30 | Reagovat

Držím ti palce ... :) peníze bez radosti nemají své kouzlo ...

2 B. B. | Web | 4. května 2018 v 2:14 | Reagovat

Já u nás ve městě čarodejnice miluji, protože máme přehradu a u vody je spoustu stánnků + v jedné části celonoční pouť s atrakcemi a kolem desáté hodiny každoroční ohňostroj, takže já se na čarodejnice každý rok velmi těším :).
A opila jsem se taky hodně :D.

3 Linda Linda | E-mail | Web | 4. května 2018 v 22:50 | Reagovat

Tak to jste měli pěkný čarodějnice, ale tak co, aspoň jste si to pořádně užili. K nám přijeli kamarádi a něco jsme snědli a pak taky pili :D
S prací ti to přeji, držím palce, jen tak dále :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama