Trochu nastydlá, trochu nahluchlá

3. února 2018 v 19:07 | Barbara |  My Day
Je sobota a já vstávala v šest a pospíchala na autobus. Ráno jsem šla k tetě na snídani můj oblíbený štrůdl. Popravdě jsem měla obrovský hlad. Od devíti jsem měla zákaznici, tak jsem vyšla o něco dříve, když v tu chvíli začalo sněžit. S tím jsem nepočítala, zimní boty se mi zničili, tak jsem měla na sobě lehké botasky se síťkou. Naštěstí jsem měla teplý rolák, protože mě od včerejšího dne bolí v krku a mám přeleželé uši. Trochu jsem si připadala jak můj jednadevádesátiletý praděda, který přišel skoro o sluch.
Když jsem byla před prací, tak jsme zjistili, že je zamčeno. A teď co? Za chvíli je devět a já mám zákaznici i B. má zákazníka. Pár minut jsme s B. seděli v autě u R. než jsme volali šéfové a zjistili, že R. má celou dobu klíče u sebe.
Po práci jsem šla na jedenáctou ma vlak. Bylo teprve půl, tak jsem šla ještě nakoupit 2kg jablek a skořici. Když jsem byla na nádraží, zjistila jsem, že mi chybí dvě koruny na vlak. Utíkala jsem s dvěma kilama jablek, batohem na zádech, bolestí v krku, rýmou deset minut k bankomatu, protože mi chyběli dvě koruny. Měla jsem dvacet minut, ale stihla jsem tomu a čtvrt hodinky. Zapotila jsem se při běhu tak jako ne dnes v posteli.

Doma jsem musela jen ležet. Tak jsem aspoň vyluxovala. Bylo mi blbí, že mamka nespala v kuse čtyři hodiny, k tomu mi vařila oběd a dělala čaj. Pak jsem si lehla a usnula. Probudila jsem se akorát, když jsem šla na chvíli se psem. Měla jsem v úmyslu večer dát jógu, ale mám velkou rýmu, že mi místo rými teklo z nosu něco jiného a nešlo to zastavit.
Co děláte vy, když jste nemocní? Cvičíte? Jak se stravujete?

Instagram: https://www.instagram.com/i_am_barbaras/
Facebook: https://www.facebook.com/I-am-Barbara-Barbora-Šimrová-336872073463757/?ref=bookmarks
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenn Lenn | Web | 4. února 2018 v 13:59 | Reagovat

Při nemoci se snažím co nejvíc šetřit, polehávám, odpočívám a prolévám se čajem :) teď hrozně řádí chřipky, tak se raději dopuji vitamíny preventivně.

2 Tessa Tessa | Web | 4. února 2018 v 18:00 | Reagovat

Když jsem nemocná, tak se snažím fungovat normálně. Kdybych byla třeba ještě na střední nebo základce, nevylezu z postele. Teď bohužel pracovat musím, abyych měla z čeho žít. Cvičit se taky snažím, i když ne vždy je to ideál. A večer pak tiše umírám :DD. Radši bych nebyla nemocná vůbec, co si budeme povídat.
Tak se co nejdřív uzdrav :)

3 Hanka Hanka | Web | 5. února 2018 v 22:37 | Reagovat

Ty bláho, ty jsi fakt hodně nemocná protože máš neobvykle hodně hrubek v textu.

Když jsem nemocná, tak rozhodně necvičím. Odpočívám v posteli, piju Herbalmed čaj od Dr.Weiss (zabírá skvěle a přitom je přírodní), neberu si hlavně paralen, protože při horečce se ničí všechno zlé v těle (jedině kdyby mi to jezlo ke čtyřicítce), jím tak jak jsem zvyklá - velmi zdravě s vysokým příjmem tekutin. Já jsem pak pravidelně vždycky nemocná, když jím jedy (mouka, cukry, upravodané jídlo a tak - fakt to na sobě cítím, že mi to nedělá dobře).

Tak hezky zalez do pelíšku a odpočívej. Všude kolem je teď chřipka (zatím, mají přijít mrazy tak to bude lepší), a chřipku musíš povinně vyležet😉. A hlavně, nemusíš cvičit, vždyť jsi NEMOCNÁ 😉.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama