Pamela Rf day 2,3

15. ledna 2018 v 22:09 | Barbara |  My Day

Den 2.

Jídelníčku jsem moc nedala. Prostě miluji štrůdl a k tomu mamka dělala houbovou omáčku. Omáčky moc nemusím, ale houbovka je něco jiného. Mňamka.
Babička poprvé dělala hraběnčin štrůdl, sice u nás se jí zdravě nebo se spíše nedáváme ke svačině žádné sladké, omezujeme čokolády a tak dále, ale já si dala, poté jsem to vyběhala. Břicho jsem měla natažené z předešlého dne. Video jsem zvládla lépe, zřejmě to bylo tím, že jsem předtím neběhala, tak jsem nebyla unavená.
Večer jsem si to mazala takovým Ice gelem a masírovala si to baňkami.


To břicho. Pamela Reif má super postavu!

Den 3.

Dnešek jsem měla skvěle naplánováný, pak přišel oběd u babičky. Svíčková. Večeře doma houbová omáčka. Jo a svačina u babičky v podobě hraběnčina štrůdlu a malé buchtičky s čokoládou. Ještě jsem si vzala ke svačině salát zeleninový, abych se cítila lépe. Večer ještě pár hroznů.
Svaly jsem už natažené neměla, takže léčebný proces zafungoval. Dnes si to zopakuji.
Svůj zážitek z práce. Fuj. Ještě teď se mi zvedá žaludek. Dělám pedikúru a přišel pán, kterému hodně smrděli nohy, ne tak, jak smrdí normálním lidem, ale nějakou zatuchlinou. Ty černé fleky na nohách. Dlouhé nehty. Dělám se mi ještě teď blbě a furt cítím ten smrad, pořád kolem sebe stříkám voňavku.
Jelikož mě už nebolelo břicho, tak jsem šla na pás a pak cvičení na břicho. Šlo mi to lépe. Prkno na boky a břicho jsem zvládla bez přestávky. Horší bylo zvedání noh naráz. V posledních sekundách jsem cítila, jak mě to táhne. Doufám, že poslední den zvládnu deset minut bez přestávky.

Instagram: https://www.instagram.com/i_am_barbaras/
i_am_barbaras (Barbora Šimrová)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adel Adel | Web | 17. ledna 2018 v 19:45 | Reagovat

tak to já zrovna nejím ani štrůdl ani houby :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama