Muž snů

19. ledna 2018 v 17:29 | Barbara |  Me
Každý má představu, jak má vypadat jejich ideální partner, pro mě je to naprosto nereálná představat. Jako by všichni normální už vymřeli. Když si vzpomenu, co jsem to zažila za "voly", tak nevím jestli má cenu někoho hledat, když to bude jistě alší "vůl". Vím, že jsem mladá, mám spoustu času, protože je mi teprve dvacet let, ale nějak ten čas utíká. Za chvíli mi bude dvacet jedna. Hledat bych měla už teď. Než se naděju, takmi bude třicet, pak čtyřicet a já navždy zůstanu sama.
Sama si myslím, že mé podmínky nejsou náročné. Nebomi mé podmínky nevyhovují? Proč vždy od nich uteču? Jsem snad předurčena být sama navždy? Nemám dovoleno, abych založila rodinu. Po rodině jsem vždy toužila. Nechápu to a asi nikdy nepochopím.
Když srovnám všechny bývalé přítele, ani jeden nebyl vhodný, abych je mohla představit své rodině, natož s nimi jít na oslavu mezi své přátele. Vždy jsem se do nich bezhlavě zamilovala, byla jsem poblázněná, čekala na jejich další smsku. Mobil jsem s sebou nosila všude i na toaletu. Byli pro mě dokonalý. Kdy se z nich stali nedokonalí partneři?


Na začátku je vše dokonalé, až moc perfektní, dokud nezačnu být na ně doslova alergická. Vím, že mým problémem je, že se do všeho vrhnu po hlavě. Ty kluky poznám, zamiluji se během jednoho dne a druhý den spolu chodíme. Poznávám je až ve vztahu a po třech měsících uteču. Nikdy se z toho snad neponaučím, jako bych těch blbců nezažila dost.
Po dvou měsících vztahu se ptám sama sebe, zda jsem připravena na vztah. I když pravda je taková, že to jsou takový blbci, že nedostali "kopačky" nejen ode mě, ale od dalších holek. Tak si říkám, byla chyba ve mně nebo v nich?
První přítel chodil pravidelně na každou party do klubu, nejsem takový člověk, stačí mi to jednou za dva týdny nejlépe za měsíc. Tam jsem se s ním také seznámila a pravidelně se se s ním vídala jen v klubu. Když začala brigáda a já neměla čas nikam jezdit, zeptala jsem se ho zda by nechtěl za mnou odpoledne přijet. Měl to kousek. Slíbil, že přijede, ale nepřijel ani jednou. Prý jde zase do klubu zapařit, tak nepřijede. Když tvrdil, že musí domu, šla jsem ho vyprovodit. Jednou večer jsem ho viděla, "kdy byl doma", jak popíjí pivo na pódiu. Byl přímo naproti mně.
Dalšího přítele nemá cenu zmiňovat. Rád psal ostatním holkám, se kterými si posílal fotografie, také samá party.
Třetí přítel a zatím poslední. Poznala jsem ho přes svoji tehdy dobrou kamarádku. Prostě mě s ním dala dohromady, aby nebyla doma sama s chlapama, takhle jsem za ní občas přijela. Hned druhý den po seznámení jsme spolu začali chodit. Velká chyba. Náš vztah byl takový, že celé dny mě chtěl mít pro sebe. Ze školy rovnou k němu a večer domů, ráno do školy, pak zase k němu. To bylo stále dokola.Na otázku, zda nechce do kina mi odpověděl, že ho to nebaví. Jediná záchrana byla kamarádka, ke které jsme jezdili. Neměla jsem volnost. Neměla jsem čas na sebe. Po měsíci začal plánovat, co si koupí za mé peníze, které jsem dostala od babičky a dědy na auto k maturitě. Neměla jsem v tu dobu na benzin, stále jsem studovala a po mamce jsem je nechtěla, byla na mě a na moji sestru sama a k tomu se dře někde v továrně, aby nás uživila. Už tak jsem dostala od ní dost. Celý život mě a mé sestře šetřila peníze, abychom měli na bydlení a on plánoval si koupit další auto? Koupil si pracovní auto, úplnou kraksnu a za mé peníze rodiné auto, nějaký automat. Taky jsem slyšela, jak říkal svému kamarádovi, že mu dám dům. Ani žádný dům nemám! Řekla jsem mu, že babička s dědou žijí v domě a hodně nám pomáhají po finanční stránce, hodně nám dávají z toho si vyvodil, že mu dám dům. Nepomyslel na to, že nejsem jedináček a mám ještě sestřenku a bratrance, taky tetu, která je jejich dcera.
Také byl velmi chytrý, usoudila jsem to podle toho, jak mi neustále říkal: "Myslíš, že to nevím?", "Já vím." Všechno věděl.
Tak je chyba ve mně? Nebo mám snad smůlu? Bude mi vůbec někdo někdy vyhovovat?

Instagram: https://www.instagram.com/i_am_barbaras/
Email: baryys.blog@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 19. ledna 2018 v 18:28 | Reagovat

Jsem stále mladší než ty, ale čistě z mého hlediska je opravdu složité si v této době najít normálního partnera.

Koukám, že ty jsi to ve vztahu opravdu neměla jednoduché. Ti, co furt chodí na party, to nemá prostě cenu a ti co furt píšou holkám? Normálně jsem narazila na jednoho kluka, se kterým jsem teda nakonec nic neměla, ale když už jsem začala uvažovat, tak se mi začal chlubit fotkama holek :DD..
Každopádně ten poslední, ten musel být úplně bzunklej. Určitě mu dá nějaká holka jentak barák, nechá ho utrácet svoje peníze.. No je to normální :O
Kam to dneska spěje..
Určitě, ale najdeš nějakého moc hodného, který si tě zaslouží, nemyslím si, že by byla chyba v tobě :)
Tak ti přeji, nějakou tu pravou lásku :)

2 kristensplace kristensplace | Web | 19. ledna 2018 v 22:49 | Reagovat

Myslím, že pro každého ta druhá polovička je, jen ještě není zřejmě ten správný čas..
Já měla jen jeden vážný vztah, vydrželo nám to něco přes 2 roky. Teď jsem 4 měsíce sama a nikam se nehrnu. Prostě chci, aby ta láska přišla tak nějak sama, nechci hned začít s prvním klukem co mi příjde pod ruce.. Vím, že to občas dost štve, že to člověku prostě chybí, někomu se vypovídat, někdo, kdo by tě jen tak objal a někdo, kdo ti řekne že tě miluje..

3 Barbara Barbara | Web | 19. ledna 2018 v 23:30 | Reagovat

[2]: bohužel jsem sama už něco přes rok za pár měsíců to budou dva roky...

4 Hanka Hanka | Web | 20. ledna 2018 v 3:15 | Reagovat

Já jsem poslední dobou děsně kritická, a spousta modelek z VS se mi nelíbí. Na mně jsou moc macaté, svalnaté. A úplně nejhorší modelky současnosti jsou asi Kendull, Gigi a Bella Hadid. Gigi se snaží, ale očividně nemá postavu klasické high fashion modelky, Bella a Kendull jsou synonymem "let yourself go". Rozkydlý buclatý oteklý umělý. Zkrátka holky které se do modelingu nehodí, ale to je holt teď ta buclatá kardashian éra :-(

5 Hanka Hanka | Web | 20. ledna 2018 v 11:37 | Reagovat

Aaaa, Gemma Ward byla svého času dokonalá, spolu s Natashou Poly. A ještě pár dalších jmen.

Mně se nelíbí ani Taylor Hill, taky tělo mizerie. Celkově holky co chodí po mode VS jsou teď na modelky tlusté, ono je to asi tím, že VS jde k šípku, jeho prestiž je ta tam a nemůžou si dovolit riskovat nařčení že mají příliš hubené modelky. Pak mi to přijde jako strašná škoda obličeje vzhledem k tělu.

Celkově když koukneš na agentury tak hrozně lžou. Co měla Candice první dítě, úplně se jí změnila postava. Tak jakto že má na profilu v IMG 58cm v pase? :D

Modelky by prostě měly být hoodně hubené jako třeba baletky.

6 Jana Jana | Web | 20. ledna 2018 v 13:20 | Reagovat

Holka, tak přesně to samé si říkám já. Než já si najdu toho "pravého", tak mi bude asi 50, nebo nevím. Sice jsem měla přítele, s kterým jsem viděla svou budoucnost, ale bohužel mě opustil. A nebudu lhát, plánovali jsme spolu všechno. Bydlení i rodinu. Jinak jsem asi úplně stejná jako ty. Vždycky se do vztahu vrhnu rovnou po hlavě, vždycky. Tentokrát jsem to také udělala..jenže tentokrát to prostě vyšlo, byly bychom spolu rok. Byl pravý opak chlapce, než které jsem kdy měla. Je to vesnický kluk i dobrovolný hasič.. ach holka. Byl pro mě vším, takže si asi musíš umět představit, jak se musím cítit, když jsem konečně potom všem našla vše, co jsem kdy chtěla. Tak snad se nám poštěstí...

7 Lenn Lenn | Web | 29. ledna 2018 v 18:59 | Reagovat

Myslím, že jsi ještě nepotkala toho pravého. Chyba to určitě není :) já jsem pořád se svým prvním přítelem, kterého jsem potkala před 2 lety a půl. Také mám občas pochybnosti, je to celkem party typ jako popisuješ ty a někdy s tím mám i docela problém, ale snažíme se o kompromisy. Zatím jsme šťastní :) Ten pravý se jednou najde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama