Jak to vše začalo? -Anorexic I.

27. prosince 2017 v 21:09 | Barbara |  Me

V úvodu jsem se zmínila, že jsem ještě před dvěma týdny měla pro ana blog. Podělím se, jak jsem se k tomu dostala.
Nejprve bych řekla, že plno lidí nemá rádo nebo odsuzuje módní časopisy, který podle všeho navádí dívky k anorexii. Můj názor? Říkají to, protože si nechtějí sami přiustit, že to právě oni dohnali člověka k anorexii.
Módou jsem posedlá od útlého věku, proto jsem neustále dokola sledovala módní přehlídky luxusních značek jako Chanel, Dior, Louis Vuitton a tak dále. Po mole se procházeli samé štíhlé modelky, až vychrtlé modelky. Gemma Ward byla mojí oblíbenkyní, později se stala mojí thinspirací. Milovala jsem také Mirandu Kerr, která v té době ještě chodila pro Victoria's secret.
Tehdy mi bylo čtrnáct, byla jsem vyvinutá, nebyla jsem tlustá. BMI jsem měla v normě, na svoji malou výšku jsem něměla ani 60 kg, ještě do 60 kil mi pár čísel chybělo. I přesto jsem začala na konci roku slýchávat od svých nejlepších kamarádek, že by mi více slušelo, kdybych byla hubenější. Babička mi řekla, že bych měla začít hubnout, když jsem se vrátila od doktrora z náctileté prohlídky. Doktor ani zdravotní sestra nic na váhu neříkali. Když jsem se zeptala svého strýce, on mi řekl, že mám normální postavu, i druhá babička s dědou mi říkali, že mám normální postavu, že bych neměla hubnout. Ale to, co mi řekli nejlepší kamarádky s babičkou mi stále vrtalo hlavou.
O prázdniny vše začalo. Jedla jsem třikrát denně a pravidelně chodila na procházky se psem. Za půl měsíce jsem měla 2 kg dole. Blížil se konec prázdnin, já měla jít na střední školu. Chtěla jsem být štíhlá.

Chcete vědět, jak to pokračovalo?
Jaký na to máte názor vy? Jak velký vliv na nás mají módní časopisy?
Instagram: i_am_barbaras
https://www.instagram.com/i_am_barbaras/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. prosince 2017 v 16:21 | Reagovat

Určitě chci pokračování, podle mě to vše  nedělají jen časopisy, ale spoustu jiných věcí...

2 Monster IsLand Monster IsLand | Web | 29. prosince 2017 v 14:05 | Reagovat

Určitě napiš, Eliss, pokračován. Ona taky trpěla Anorexií.

3 Farted Amaya Farted Amaya | E-mail | 30. prosince 2017 v 19:01 | Reagovat

Já a moda ? No oblékám si co se mi líbí., Ano někdy to chce asi módního pořadatele, ale já tohle neřeším. Naučila jsem se milovat jak své tělo, tak neřešit nějak moc oblečení Teda spíše co říkají ostatní. Můj blog je hodně o pozitovním myšlení, i když ho někdy taky nemám. Vše se zatím učím a určitě si můžeme napsat. Už se nemohu dočkat pokračování <3 Snad vše dopadne dobře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama